Fotografie Ogrodu Japońskiego inaczej

Aktualności

 

 

CZYM JEST OGRÓD JAPOŃSKI WE WROCŁAWIU? O tym można się dowiedzieć po przeczytaniu krótkiego tekstu (Lesław Chudzyński) i obejrzeniu zdjęć (Mirosław Łanowiecki i Andrzej Wojtoń) w albumie Ogród Japoński we Wrocławiu wydanym przez Oficynę Wydawniczą ATUT. Ogród ten ma już 104-letnią historię, jest jedynym takim ogrodem w Polsce, odwiedza go rocznie ponad 200 tysięcy osób… Mało znane informacje o ogrodzie zawarte w albumie, jak również ilustracje obrazujące, jak zmienia się w ciągu roku (odsłony wiosenna, letnia, jesienna i zimowa) na pewno zachęcą wielu do jego odwiedzin.

CZYM JEST OGRÓD JAPOŃSKI WE WROCŁAWIU dla autora zdjęć? Nie tylko specyficznym miejscem fotografowanym w zmieniających się porach roku, ale też inspiracją do komputerowego pofantazjowania, cyfrowej zabawy kolorem. Efekty tych zabiegów

można zobaczyć na wystawie we wrocławskiej restauracji La Habana, która działa na Sępolnie przy ul. 9 Maja 86. Zachęcamy do obejrzenia wystawy i zakupu albumy. Wystawa będzie czynna do końca września br.